Mam już konto

Uzyskaj dostęp do wszystkich informacji i usług na spersonalizowanej przestrzeni.

Nie mam konta

Nie używasz jeszcze Agrotempo? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci na każdym kroku!

eopb

Nasze przekonania

W obliczu nowych wyzwań

Wzrost światowej produkcji rolnej leży u podstaw wyzwań naszych czasów. Każdego dnia nasza planeta przyjmuje około 230 000 mieszkańców, a kraje rozwijające się każdego dnia osiągają wyższy poziom życia. Prowadzi to do szybkiego wzrostu zapotrzebowania na żywność, ale powierzchnia ziemi dostępnej dla rolnictwa jest ograniczona do około 1,5 miliarda hektarów.

 

 

 

Produkować więcej, produkować lepiej

Lepsze wykorzystanie dostępnej ziemi jest ekscytującym wyzwaniem. Celem jest zachęcanie do rozwoju zdrowych i opłacalnych upraw, bez promowania intensywnego rolnictwa za wszelką cenę, promowanie odpowiedzialnej i inteligentnej praktyki, a także stosowanie wydajnych i dostosowanych odmian. To wszystko, aby produkować lepiej w zgodzie ze środowiskiem.

Postęp nastąpi dzięki nasionom

Sam materiał siewny jest nośnikiem rozwiązań, zawiera w swoim DNA wszystkie przyszłe cechy rośliny: potencjał plonowania, odporność na choroby i szkodniki, adaptację do gleby i zmiany klimatu. Nasze badania postępują oraz zwiększają się możliwości rozwoju. Tworzenie nowych odmian przyspiesza i w coraz większym stopniu umożliwia optymalizację zużycia wody, nawozów i środków ochrony roślin.

Stosowane w niewielkich ilościach zaprawy nasienne zapewniają zdrowie nasion i roślin, zabezpieczają nasze uprawy i żywność, ograniczając zabiegi chemiczne stosowane na glebę i uprawy. Również tutaj MAS SEEDS inwestuje, wprowadza innowacje i proponuje nowe rozwiązania.