Mam już konto

Uzyskaj dostęp do wszystkich informacji i usług na spersonalizowanej przestrzeni.

Nie mam konta

Nie używasz jeszcze Agrotempo? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci na każdym kroku!

Nos valeurs

Nasze wartości

Wartości, które czynią nas wyjątkowymi

Zaangażowanie

Wszyscy nasi współpracownicy są silnie przywiązani do ziemi, rolnictwa i nasion. Ta pasja generuje ciągłe zaangażowanie i długotrwałe relacje z naszymi klientami i partnerami.

 

Duch zespołu

Nasze spółdzielcze korzenie, przyjemność z pracy i bycie bardziej efektywnym , poczucie solidarności w stawianiu czoła trudnym wyzwaniom, stanowią dla nas prawdziwą siłę.

 

Szacunek

Szacunek, umiejętność słuchania, rozumienia potrzeb, spełnianie życzeń naszych klientów, naszych partnerów i współpracowników, bez względu na pochodzenie i kulturę, to prawdziwy stan naszego umysłu.

 

Smak wyzwania

Nowe produkty, nowe rozwiązania, nowe tereny działania .... Preferujemy inicjatywy indywidualne i zbiorowe, siłą napędową są dla nas wyzwania.

 

TEAM%20Photo%20shooting%20(53)_0.jpg

Innowacje

Tworzenie nowych i wydajnych odmian jest celem naszych selekcjonerów. Korzystając z postępu genetycznego i agronomii, wciąż wymyślamy nowe innowacyjne rozwiązania i praktyki, które nasi klienci mogą wykorzystać w swoich gospodarstwach.

Odpowiedzialność społeczna

Być rolnikiem to kultywować przyszłość. Wspólnie z naszymi klientami i partnerami rozwijamy długoterminowe relacje zaufania i wspólną wizję rentownego i zrównoważonego rolnictwa.